ГИ ПОСТАВИ НАЈГОЛЕМИТЕ СИЛИКОНИ ПА СЕ СНИМАШЕ ДОДЕКА ТРЧА: Луѓето се ЛУДИ од оваа сцена, па болеше и додека гледате! (ВИДЕО)

ГО ПОСТАВИ НАЈГОЛЕМОТ СИЛИКОН ЗА ДА ЈА СНИМААТ ДА ТРЧА: Луѓето се ЛУДИ од оваа сцена, па болеше и додека гледате!  (ВИДЕО)

Манекенката на OnlyFans под уметничкото име Џеси Бани тврди дека има најголеми гради во родната Австрија и секојдневно со гордост ги покажува на Инстаграм. За своите 143.000 следбеници, таа се снимаше како трча на плажа, обидувајќи се да рекреира сцена од познатиот филм „Baywatch“.

Џеси ги зголеми градите со силикони до големина од 75 N, а со нив собра огромен број обожаватели.

Во видеото таа трча на плажа во лесен џемпер и хеланки со леопард принт, а со видеото напиша дека градите „навистина многу и се движат“.

Таа со ова видео ги шокираше своите следбеници, а наместо очекуваниот ентузијазам наиде на коментари дека во иднина нема да објавува вакви видеа:

„Ова е навистина премногу, изгледа болно“, напиша еден, додека друг се согласи:

„Не правете го тоа, навистина е опасно.

Заедно со негативните коментари, Џеси собра и неколку комплименти за видеото.

“Ти си супер, многу подобра од Памела во таа сцена. Изгледаш прекрасно и среќно”, и напишале.

Покрај градите, Бани ги зголеми и усните, а откри и дека наскоро ќе го оперира задникот.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа