Апасиев се обрати до директорите и советниците од СДСМ кои се испотепаа на трибини и не посрамотија во Полска: Распад систем силеџиски

Директори и советници на СДС се тепале на трибините у Полска!?
Ма није могуче! СеДеСеМе се само фини, урбани луѓенца 🙃
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа