„ФАЛАНГАТА“ ПОБАРА ОСТАВКА ОД ЛАЗАРОВ И СТРУЧНИОТ ШТАБ!

„ФАЛАНГАТА“ ПОБАРА ОСТАВКА ОД ЛАЗАРОВ И СТРУЧНИОТ ШТАБ!
ОЧАЈНАТА ИГРА НА МАКЕДОНИЈА, ДИСКУТАБИЛНИОТ ИЗБОР НА ИГРАЧИ (ПРЕТЕЖНО ОД КЛУБОТ КАДЕ Е ТРЕНЕР – АЛКАЛОИД) , ДОВЕДОА ДО ТОА ЈАВНОСТА ДА НЕМА ДОВЕРБА ВО РАКОМЕТНА ВЕЛИЧИНА КАКО КИРИЛ ЛАЗАРОВ.
ПОТРЕБНО ЛИ Е ДА МУ СЕ ДАДЕ ВРЕМЕ НА КИРЕ ЗА ДА ГО КОРИГИРА СИСТЕМОТ, ИЛИ СЕГА Е ВРЕМЕТО ДА ЈА НАПУШТИ ФУНКЦИЈАТА?
Vlado Spasovski, Trajce Delev and 180 others
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа