Медиумите молчат, само Јоци ја сподели ексклузивата на Миленко: И по 18 часа, демант од Заев НЕМА

Миленко вчера обвини медиуми, МВР, ОЈО, институции, дека го кријат случајот со претепување на синовите на Заеви.

Ме обвини и мене дека молчам, по што ги објавувам неговите информации.

Демант од Заеви и по 18 часа – нема, напиша Јорданка Ивановска на фејсбук.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа