БИВШ ДИРЕКТОР НА СДСМ СПУКА ПО ПАРТИЈАТА! Да ми кажуваше некој дека од социјалдемократи ќе станете најголеми бугараши, немаше да му верувам ни трошка. Слуги поданички.

Дали е точно дека бугарскиот Шешељ, најголемиот негатор на Македонците сте го пуштиле во Македонија да пропагира јавно дека Македонија е бугарска?
Да ми кажуваше некој дека од социјалдемократи ќе станете најголеми бугараши, немаше да му верувам ни трошка.
Слуги поданички.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа