ЖЕНИТЕ ПЛАЌААТ 6.000 евра ЗА НОЌ КАЈ НЕГО: Откри дека СИТЕ мажи ја прават ИСТА ГРЕШКА поради која ги изневеруваат и ги оставаат

Рајан Џејмс е маж кој работи како деловен придружник, а откри што најчесто го прашуваат жените.

ЖЕНИТЕ ПЛАЌААТ 6.000 евра ЗА НОЌ КАЈ НЕГО: Откри дека СИТЕ мажи ја прават ИСТА ГРЕШКА поради која ги изневеруваат и ги оставаат

Маж кој работи како деловна придружба откри што бараат неговите жени, Фото: Принтскрин Instagram/ryanjamessydney

Работите во деловната придружба најчесто се поврзуваат со убави и атрактивни девојки. Сепак, се повеќе мажи се занимаваат и со овој необичен бизнис. За тоа сведочи искуството на младиот Рајан Џејмс (34) , кое го опиша во „The Morning Show“.

Во таа прилика открил што жените најчесто бараат од него и колку се барало. Џејмс влезе во овој бизнис благодарение на поранешната девојка која всушност му послужи како инспирација, бидејќи и таа беше вклучена во тоа.

Малкумина би го преземале ризикот и би оставиле сигурна работа и компанија, како што направи Џејмс. Сепак, заработката што го чекала била неспоредливо поголема отколку да останел во компанијата. Имено, цените на неговите услуги се движат од 400 до 6.000 долари, што изнесува од 47.000 до 654.500 динари .

Познато е дека жените плачат за внимание и дека ова е можеби една од најважните алки кога се во прашање љубовните врски, а за тоа сведочи и искуството на овој маж, бидејќи речиси секоја жена имала барање за ритуали кои ја тераат се чувствуваат исполнети и задоволни.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа