НОВА ТРАГЕДИЈА ВО СЕМЕЈСТВОТО НА СИНИША МИХАЈЛОВИЌ: Збогум, сега си со татко ти!

НОВА ТРАГЕДИЈА ВО СЕМЕЈСТВОТО НА СИНИША МИХАЈЛОВИЌ: Збогум, сега си со татко ти!

Тешки денови го погодија семејството на Синиша Михајловиќ , каде по смртта на легендарниот фудбалер уште една смрт го потресе ова семејство.

Почина вујкото на вдовицата на Миха, Аријана , која се прости од него на Инстаграм.

Аријана Михајловиќ
ФОТО: ПРИНТСКРИН

Таа објави фотографија на која се прегрнува со својот вујко, од кого се прости.

„ Почивај во мир, драг чичко“, напиша Аријана.

По смртта тагува и ќерката на Синиша, Викторија .

„ Збогум чичко, сега си со татко ти, знаеме дека ќе се забавувате заедно кога ќе играте. Почивај во мир“, напишала Викторија.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа