Ќерката на основачот на ВМРО Љубиша Георгиевски ги подбра вмровците! Левица се доберманите кои ја бранат Македонија пудлиците останаа во Северна

 

 

May be an image of 1 person and text

 

May be an image of 1 person and textMay be an image of 1 person and text

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа