Секс 4 пати НЕДЕЛНО И НЕОГРАНИЧЕН МОБИЛЕН ПРИСТАП: Бизарни правила на Џеј Ло кои нејзиниот сопруг мора да ги следи

Џенифер Лопез помина низ многу бурни романси со Алекс Родригез, Марк Ентони, Бен Афлек и млад танчер со кој беше во врска со години. Сето тоа ја научи да биде внимателна

ИНТИМНИ ОДНОСИ 4 пати НЕДЕЛНА И НЕОГРАНИЧЕН МОБИЛЕН ПРИСТАП: Бизарни правила на Џеј Ло кои нејзиниот сопруг мора да ги следи

Џенифер Лопез има правила за врска, Фото: Profimedia

Зад Џенифер Лопез е една успешна година и брак со Бен Афлек . Додека цел свет брмчи од нејзината среќа, „протече“ една чудна информација. Имено, се вели дека Џенифер Лопез има одредени правила на однесување за сите нејзини момчиња. Според добро упатени извори, овие правила имаат за цел да спречат некој повторно да ја изневерува или „размачка“.

Во продолжение ви ги откриваме нејзините правила во врска со…

1. Нема стјуардеси

Нејзиниот поранешен сопруг наводно имал афера со стјуардеса на приватен лет, што ја налутило Џенифер толку многу што таа им забранила на жените да работат на нејзините приватни летови до понатамошно известување.

Анонимен извор тогаш изјавил дека „таа ги мрази стјуардесите затоа што нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони имал афера со еден додека тие биле во брак “. Затоа во авионите има машки стјуардеси кои всушност не се стјуардеси, туку се нејзини лични асистенти.

Марк Ентони
фото: Profimedia

2. Мора да бидат фит

Ретко кој би можел да ја замисли Џеј Ло со некој со стомак во тенџере. Пејачката и актерка е позната по војничкиот начин на живот и вежбање, а истото го бара и од своите партнери. Така, во еден момент дури и Афлек се фрли на строга диета и вежбање.

Бен Афлек, Џенифер Лопез
фото: Стојанов / BACKGRID / Backgrid САД / Profimedia

3. Пристап до мобилен телефон 24/7

Џеј Ло наводно бара нејзините партнери да имаат пристап до нејзиниот телефон кога таа ќе посака. Така открила дека Родригез е неверен. Латио дивата видела пораки со Медисон Лекроа на неговиот телефон, иако подоцна се заколна дека ништо не се случило.

Многумина се прашуваа дали ова правило го применила и на Афлек, кој претходно имал проблем со пиењето, а како што пренесуваат странските медиуми, актерот веќе извесно време бил трезен. Тој, исто така, јавно проговори за одењето на рехабилитација и за проблемот со пиењето што го имал додека бил во брак со Џенифер Гарнер .

Џенифер Лопез
фото: Принтскрин Инстаграм/Џенифер Лопез

4. Интимни односи 4 пати неделно

Како што пренесува Marca, Џеј Ло е ексклузивна по ова прашање, па дури е ставка и во предбрачниот договор со Афлек. Таа бара минимум 4 пати неделно, а Бен мораше да го потпише ова доколку сака да се ожени.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа