Кој ако не Демостен ги разобличува грчките лаги! “Филип не само што не е Хелен туку е Македонец кој ги убивал Хелените”

Кој ако не Демостен ги разобличува грчките лаги
Bale Petreski, Панче Јаневски and 96 others
17
Like

Comment
Share
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа