Ќеркиве магистерки и докторанти, шмркаат ко Марадона и Аца Лукас заедно.

596
Мајката гледаш се сликала со ќерката и се постира, инста фејс, снеп…. мојата гордост, магистер на мама…
А ќерката преку ден е гордост, али навечер се претвора во внуката на Дракула. И не е само една таква ќерка.
Богатите синчиња, а некогаш се мои врсници, изнајмуваат луксузни станови, со џакузи сауна. 400 до 600 евра за 24 часа. За журка. Кока по масите ко ја дома вреќа Персил.
Ќеркиве магистерки и докторанти, шмркаат ко Марадона и Аца Лукас заедно.
После се везат гоблени. И тоа некој го снима. За да се пофали. Па ако ти кажеш у кафиќ, еј оваа ја имам френдица на фејсбук, овој типов надмено ти вика, глеј ја како ја имам. И ја пушта на мобилен како брани магистерска со персилот пред неа без прслук, па после ја зема за рака и ја носи кајшто ги везат гоблените.
Муабетот ми е, сите имаме деца, ама колку ги знаеме. Знаете каде ви се децата на полна месечина?
Тоа реалните шоуа, задруги, пинкови тотално ги расчовечија младите. Тотално.
И никој со прст не мрда. Никој.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа