Мега експлозија на Зоран Божиновски! Дали некој сокрил убиство на 3 годишно дете во клиниката на Жан Митрев?

1,291
Ми јавија дека убиецот ЖАН МИТРЕВ имал гостување на ТВ ИНКАТА во сопственост на Арамијата од Макпетрол, АНДРЕЈ ЈОСИФОВСКИ. Не гледам МКД ТВ ИНКИ, а моите јавувачи ми кажаа дека не бил прашан за УБИСТВОТО НА ТРИГОДИШНИОТ ЛЕОНАРД!
Еве, да ја повторам објавата од февруари лани…
Можно е да е слика од 1 лице и текст
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа