Апасиев најде правен основ за да не го плаќате парното! Еве што треба да направите

Согласно законот, денеска требаше да имаме ПАРНО. Од Владата добивме ПОРНО. 💩❤️
p.s. После ова, повикувам да не ја плаќаме последната сметка на БЕГ за месец септември – а ако не утужат, да си истакнеме „компензационен приговор“ у парница.😘
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа