„ИМАВ ПРЕЈАК СЕКС ВО ТРОЈКА“: Доживеала брутален климакс додека и го правеле ова

260

Поминаа години, а овие двајца млади останаа во контакт преку социјалните мрежи

 Оваа девојка поминала 3 години во турбулентна врска со млад човек за кој знаела дека не е вистинскиот, но и одговара на многу начини. Една од тие работи беше сексуалниот живот.

– Бевме во раните 20-ти години и веднаш беше јасно дека немаме иднина. Често се каравме, но секогаш се нашминкавме во кревет. Нашите кавги беа експлозивни и бурни, но колку и да не се согласувавме околу животните ставови, секогаш одлично се разбиравме кога станува збор за сексот. Затоа нашата врска траеше додека не се запишав на универзитетот во главниот град на уметност, а тој остана дома да му помага на семејството во семејниот бизнис –

Поминаа години, а овие двајца млади останаа во контакт преку социјалните мрежи.

Секс
фото: Profimedia

– На Фејсбук редовно следев што се случува со него, тогаш јас веќе имав 25 години, а тој 27. Не бев воодушевен кога дознав дека по мене нашол друга девојка, иако знаев дека тоа ќе се случи во во меѓувреме. Тие двајца изгледаа среќни на фотографиите и се најдов себеси како малку љубоморна. Имав неколку афери, но ништо вредно да се спомене –

Љубомората поради нејзиното поранешно момче, носталгијата за родниот град или обичната досада биле доволни за оваа млада жена свесно да одлучи да го врати бившиот.

1 / 6 ФОТО: PROFIMEDIA

– Се вратив дома во текот на летото и имаше фестивал во градот каде знаев дека ќе го сретнам. Се трудев да изгледам најдобро, некое време ме капеа со сјај и бев задоволна од тоа како изгледам. Го видов како ми приоѓа со нова девојка. Тој беше многу запознаен со моето друштво, па двајцата останаа кај нас да пијат и да се шегуваат. Вечерта заврши со мојата девојка и јас игравме, а потоа и таа ме покани кај нив –

Немирните емоции, алкохолот и бујната ноќ резултираа оваа девојка да има ноќ за паметење со бившиот и неговата девојка.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа