(ФОТО) Апасиев се слика со оружје и ја растресе про бугарската СДСМ

13
Завршивме со теоретските предавања, сега преминуваме на практична настава… 😘
May be an image of 1 person and indoor
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа