Апасиев: Не се секирајте. Владата ја држи ситуацијата под контрола. СТРУЈА за Арачиново ќе има. А за градинките, школите и факултетите – ќе нема.

🔌 Не се секирајте. Владата ја држи ситуацијата под контрола. СТРУЈА за Арачиново ќе има. А за градинките, школите и факултетите – ќе нема.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа