Сите се млади и чесни дечки за разлика од криминалците и апашите на СДС и ВМРО! Погледнете каква листа објави Левица за тетово

Овие локални избори се клучни за одредување на иднината на Тетово. Тетовчани мора да ја искористат можноста да го кажат својот глас, и конечно да тргнеме во нова насока, во спротивно со сигурност ќе им помогнеме на градски окупатори да владеат уште долго во сопствена корист, на штета на тетовчаните.
Излези, гласај за Левица, заокружи го бројот 13 и заедно да им ги поматиме сметките на оние кои заслужуваат да ги казниме, заради сета штета која ја направија во последните 30 години.
ИЗЛЕЗИ, ГЛАСАЈ ЗА ЛЕВИЦА, ЗАОКРУЖИ ГО БРОЈОТ 13!
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа