Левица: Ако се гласа за кандидатот на СДСМ во Маврово ќе продолжат да се градат косовските дивоградби и да се уништува Радика?

Сплотено во поддршка на инвеститорот на дивоградби од Косово!
May be an image of 3 people, people standing and text that says 'ковачевски: маврово и ростуше e сплотено во поддршката за медат куртовски i магазин вест. комисија на влада донесе одлука да не ce уриваат вилите на радика'
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа