Голем успех на СДСМ и ДУИ! Македонија лидер во регионот со највисока цена на лебот и основните продукти

Најскап леб на Балканот, радувај се народе –

сценаристот Божидар Божиновски сподели информација за да го расположи народот согласно препораките на министерката.

Вратете го видот на која било возраст со овој метод…не се потребни операции !!!

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа