Димитров не може да прекини да се кае и да жали! Дури сега разбра што направи со Преспа

Просто не ми се верува што зборува човеков?!? 🤷🏻‍♂️
Едно милион пати додека беше во МНР му беше кажано ова, кое дури сега тој го разбрал!
И пак не ми е јасно… што им прават тоа фотељите на луѓево?!? Жално!
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа