СДС и ДУИ ја доведоа цената на лебот на 90 денари?

Од успесите на бугарофилската СДС на Нашата Земја издвојуваме: ЛЕБОТ = 90 денари! 🍞
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа