(ВИДЕО) Ром од Македоија до македонците! НАС ЃУПЦИТЕ ЌЕ НЕ ИМА СЕКАДЕ А ВИЕ МАКЕДОНЦИТЕ ЌЕ ИСЧЕЗНЕТЕ

Ни еден политичар нема да ви ја каже вистината како што тоа знае обичен човек да го каже во неколку реченици.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа