ЛДП ПРВА СЕ ОГЛАСИ ДЕКА ЌЕ ГЛАСА ЗА БУГАРИЗАЦИЈА НА МАКЕДОНИЈА?

192
МОНИКА ЗАЈКОВА ОД ЛДП ПРВА СЕ ИЗЈАСНИ ДЕКА ЌЕ ГЛАСА ЗА БУГАРИЗАЦИЈА НА МАКЕДОНИЈА
May be an image of text39
12 Comments
5 Shares
Like

Comment
Share
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа