Демонстрантите со закана до СДСМ и ДУИ: Ќе падните и сите на купче ќе лежите за ова

Други времиња, сега не ви е гајле за народот само за власт и да не одите в затвор. И ќе падните и ќе лежите!
May be an image of one or more people and text that says 'сдсм: полициата под наредба на никола груевски, го тепаше CBOjOT народ'
Nikola Miloshevski and 142 others
5 Shares
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа