Богоевски: Само ПИЗДИ тепаат деца! Само ГНИДИ се радуваат на тоа!

747Само ПИЗДИ тепаат деца!
Само ГНИДИ се радуваат на тоа!
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа