(ВИДЕО) Момироски го отепа “пуленот” на СДСМ Орданоски чиј брат се офајди со тендери: Кажи бре дека во време на ВМРО Македонија доби кандидатски статус за ЕУ

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа