(ФОТО) Влатко Ѓорчев објави фотографија од која нозе им се тресат на сдсмовците! ПОГЛЕДНЕТЕ КОЛКУ НАРОД СЕ УПАТУВА КОН ВЛАДА!

Сите‼️
Да живее Македонија!! ❤️
May be an image of standing
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа