БОМБА! Шојгу потврдил дека има биолаборатории и на балканот!? Еве во градовикои

ИМА ТРИ БИОЛАБОРАТОРИИ НА ТЕРИТОРИЈАТА НА БУГАРИЈА!

ЕВЕ КОИ СЕ ГРАДОВИ КАДЕ СЕ!

СОФИЈА, ПЛОВДИВ И ДО ВОЕНА БАЗА ВО НОВО СЕЛО! ИМА 3 БИОЛАБОРАТОРИИ! ТАМУ СЕ ИЗВРШУВААТ ЕКСПЕРИМЕНТИ СО БУГАРСКИ ГРАЃАНИ И СЕ СОЗДАВААТ ВИРУСИ И ПАТОГЕНИ!

ОВА СЕ ПРЕНЕСУВА НА РИА Новости!

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа