Горан Ќосето: Стефчо лаже јас сум ВМРО и Мицковски ја има мојата подршка

Не е вистина твоето тврдење!
Сите осуденици имаме исти услови ,исто сне третирани во зависност од однесувањето према куќниот ред!
Кај беше досега да не спомнеш ако ти беше толку грижа!
Мицковски имал и ќе има поддршка од мене ,јас сум ВМРО и не мењам партии!
May be an image of 1 person and text
Mitko Gjorgjiev, Hristo Marice Zisovi and 226 others
35 Comments
14 Shares
Like

Share

35 Comments

View 19 previous comments
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа