Апасиев го спакува Џафери за да му ги удри клоците од спикер! СДСМ од петни жили се спремни да го бранат ветеранот на УЧК

📌 Потпретседателот на Собранието, Горан Мисовски (НСДП), со оценка за Талат Џафери 👇
May be an image of 5 people, people sitting, people standing and text that says 'вести македонија з—а мисовски, талат e подобар и од тито 20.05.2022 15:04 живо весчи ME 23:42'
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа