Ќе го прегорат од тужби Апасиев и Крмов! Пропагандист на СДСМ и брат на судијка од тефтерчето на СДСМ шири лажни вести за пратениците на Левица

Епа, тужбиче, епа комуњарчиња насанкани 🤡

Ниту јас, ниту Димитар немаме земено ни денар за патни трошоци и стан!
Јас мојот стан го плаќам од плата, како и секој нормален човек. Лесно се проверува, тоа се информации од јавен карактер.
Лажни сте како спиновите кои ги ширите. Народот веќе не ви верува!
Ви се тресат гаќите од Левица! Тек ќе се тресете од нас, тоа ви го ветувам.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа