(ВИДЕО) Мега коруптивна бомба на Пеце Бунтур: 2 години со ред Во Министерството за одбрана имаше тендер каде фирма беше ангажирана за 40000 евра да прегледува шахти во касарните

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа