Идната претседателка на Франција Ле Пен: Косово е света српска земја

“Косово је света српска земља и Европа мора ту неправду исправити!”
Марин Ле Пен
Кандидат за Председника Француске ❤️💙🤍
Види го преводот
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа