(ВИДЕО) Апасиев: Имаме многу силни докази по падот на власта претсефатолот на статистика ќе ги помине пензионерските денови во затвор делото не застарува 30 години

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа