БОМБА НА АПАСИЕВ ОД СОБРАНИЕ! СДСМ и ДУИ гласале ПРОТИВ да се намалат цените на патарините! Ќе продолжат да го дерат народот до гола кожа

Пратениците на СДС + ДУИ гласаа против намалување на цената на патарините за 50%.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа