Левица живи ги фати ДУИ и СДСМ? Албанците ипак испаднале помалку од 20%? Рачно си ги корегирале бројките?

Омилени 7 ч. 
Криминалците од власта ги корегираат резултатите од пописот во од и си измислуваат бројки!
Од првични 355 атеисти, сега станаа 8.764?!
Има ли поголем доказ од ова за каков фалсификат се работи!? Каков е овој попис, по нарачка ли? Ова е невиден скандал!
Оваа лакрдија веднаш да се поништи!
Сите ќе одговарате!
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа