Се исплати што гласаше за промена на името! Павле Џанакот го ослободија за тоа што му ја запали кацеларијата а Претседателот Иванов

Павле Џанакот го ослободија од обвинение (за да гласа за „Северна“), а Здравко Савески го осудија!? Ебате правдата ШАРЕНА 🤡🤯🤮
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа