Македонците ги припремаат за голем шок со резултатите од пописот

Еве зошто немаше никаков демант на изјавите на албанските политичари околу пописните резултати!
Чорба. епа чорба!

Можно е да е слика од 1 лице и текст кој вели „zoom На 30-ти MapT ве бидат обиавени резултатите од пописот, Симовски вели: Месец дена ве бидам државен неприлател, но ние не сме цубокс март март1 17, 2022 во 12:50 9 MS“

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа