ПОЛЕКА НО СИГУРНО, ВИСТИНАТА НА ВИДЕЛИНА Ни помалку, ниту повеќе туку само 26 американски биолаборатории во Украина. А за sверствата допрва ќе слушнеме.

ПОЛЕКА НО СИГУРНО, ВИСТИНАТА НА ВИДЕЛИНА
Ни помалку, ниту повеќе туку само 26 американски биолаборатории во Украина. 😭 А за sверствата допрва ќе слушнеме.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа