Бомба на Апасиев: СДСМ и ДУИ сеуште не се појавиле во Собрание за да гласаат за пониски цени за народот

2
Цел ден ја чекаме “загрижената” власт да се смилува, да дојдат пратениците, за да ги изгласаме законите за ДДВ и за акцизите за горивата… 🤯😱🤯
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа