Левица ги слика пратениците на СДСМ ДУИ и Алијанса како гласаат против земјоделците

Погледнете ги пратениците од власта како СИТЕ ГЛАСААТ ПРОТИВ предлог-законот на Левица, земјоделците да добијат гаранција и навремена исплата за својот род.
Да остане забележано.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа