Се урна РУСКИ ВОЕН АВИОН! Нема преживеани!

Авион Ан-26 на руските воздухопловни сили се урна во областа Воронеж, а екипажот загина.
Авион АН 26 се урна во регионот Воронеж во текот на летото, при што загинаа членови на екипажот. Авионот превезувал воена опрема.

 

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа